Sense of Beauty

 Sztuka odmładzania
 
Beauty News

Sztuka odmładzania

Marzenie o zatrzymaniu młodości przestaje być utopią. Profesjonalne preparaty wsparte nowoczesną technologią potrafią czynić cuda!
Cofnięcie zegara biologicznego skóry staje się możliwe dzięki osiągnięciom nowoczesnej kosmetologii i medycyny estetycznej. Najlepsze efekty uzyskamy, łącząc profesjonalny zabieg w Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris z pielęgnacją domową Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE.

Liftingująco - wypełniający zabieg na twarz, szyję i okolice oczu ART of LIFTING to innowacyjny zabieg zainspirowany osiągnięciami nowoczesnej kosmetologii i medycyny estetycznej.

Bazuje na profesjonalnych preparatach Dr Irena Eris PROSYSTEM PROFESSIONAL z możliwością zastosowania nowoczesnych technologii Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech System. Zabieg stworzony w oparciu o stosowany w medycynie estetycznej składnik POLIKAPROLAKTON, będący odpowiedzią na problem upływającego czasu i procesu starzenia się skóry. Przeznaczony dla cery dojrzałej z widocznymi zmarszczkami i utraconym idealnym konturem twarzy. Zabieg intensywnie wygładza i modeluje skórę.
Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech System umożliwia wykonywanie wysoce precyzyjnych i zaawanso-wanych zabiegów w obszarze twarzy i ciała. Ich współdziałanie zapewnia spektakularne efekty pielęgnacyjne.


Zabieg dostępny w Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris i salonach Beauty Partner Dr Irena Eris.
Zabiegi i kosmetyki dostępne w Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris i salonach Beauty Partner
POLIKAPROLAKTON (PCL) - składnik aktywny o działaniu wielowymiarowego wypełniania zmarszczek, liftingu oraz natychmiastowego bioremodelingu skóry. Wypełniacz PCL jest szeroko stosowany w medycynie estetycznej, w celu przywrócenia utraconej wolumetrii owalu twarzy. Pobudza proces naturalnej syntezy włókien podporowych skóry, wpływając na redukcję zmarszczek statycznych. Działa jak biostymulator tkankowy uruchamiając wielopoziomowe procesy odnowy. Przywraca młodość skóry.

W zależności od wskazań zabieg ART of LIFTING proponowany jest z MEZOTERAPIĄ BEZIGŁOWĄ lub RADIOFREKWENCJĄ RF-BIOLASER oraz REMODELINGIEM ULTRADŹWIĘKOWYM.

SPEKTAKULARNE EFEKTY

są widoczne już po jednym zabiegu*:
 • Wygładzenie i nawilżenie skóry u 100% badanych
 • Korekta owalu twarzy u 67% badanych
 • Poprawa napięcia i jędrności skóry o 67%
 • Poprawa wyglądu struktury skóry o 48%
 • Redukcja zmarszczek o 33%

Aby przedłużyć i utrwalić działanie zabiegu, warto sięgnąć po odpowiednią pielęgnację domową Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE ART of LIFTING.

Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE ART of LIFTING z autorskim kompleksem PCL-Lift-Up.

4 x ART of LIFTING

 1. Wygładzający Krem Rewitalizujący do Twarzy na Dzień 847, SPF30 EFEKTY DZIAŁANIA*: wyraźny efekt liftingu i wypełnienia zmarszczek
 2. Zaawansowana terapia odbudowująca do twarzyna Noc 848 EFEKTY DZIAŁANIA*: regeneracja i wzmocnienie skóry
  – 90% badanych
 3. Rozświetlające serum liftingujące do twarzy na Dzień 849 EFEKTY DZIAŁANIA*: redukcja liczby zmarszczek o 51% u 71% badanych
 4. Liftingujące serum odmładzające na okolice oczu na Dzień/Noc 850 EFEKTY DZIAŁANIA*:  wygładzenie zmarszczek i redukcja cieni wokół oczu – 83% badanych
   

*Badania w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris.
 

Zobacz także