Sense of Beauty

 Wielkie Piękno<br />
z Dr Irena Eris
 
Beauty News

Wielkie Piękno
z Dr Irena Eris

Marka Dr Irena Eris już po raz drugi dołączyła do wyjątkowego projektu Kalendarza Ambasady RP. Tym razem w Rzymie, pod koniec grudnia odbyła się premiera edycji na rok 2016.
 
Kalendarz jest wynikiem artystycznej współpracy pana Tomasza Orłowskiego, Ambasadora Polski we Włoszech i fotografa Piotra Stokłosy.
Koncepcja kalendarza opiera się na międzynarodowej promocji Polski przez pryzmat piękna. Światowej sławy polska modelka – Ola Rudnicka, na każdej karcie, prezentuje kreacje z kolekcji polskich projektantów takich jak m.in. Gosia Baczyńska, Paprocki & Brzozowski, Joanna Klimas czy Lidia Kalita. Makijaż wykonano kosmetykami Dr Irena Eris ProVoke (Wiecej o marce tu: .www.senseofbeautymag.com/beauty-news/doskonalosc-mody-dr-irena-eris-provoke)

Projekt został rozpoczęty przez ambasadora w Paryżu, gdzie scenerią do zdjęć były piękne pomieszczenia XVIII-wiecznego budynku ambasady, jednej z najpiękniejszych w tym mieście. Po przyjeździe do Wiecznego Miasta, Tomasz Orłowski jako ambasador we Włoszech postanowił kontynuować projekt i zaprezentować włoskiej publiczności ten sam typ skojarzeń, ale w oparciu o placówkę rzymską.

Pałac ambasady rzymskiej jest inny od paryskiego: pochodzi z początku XX wieku, czasów monumentalizmu, ale także art déco, i jest otoczony wspaniałymi ogrodami. Idea pozostaje jednak taka sama: w pięknie polskiej rezydencji dyplomatycznej przedstawiać piękno nowoczesnej polskiej kreacji.
 
Ekskluzywne, limitowane wydanie kalendarza jest wręczane wybitnym przedstawicielom świata polityki, kultury, członkom korpusu dyplomatycznego, przyjaciołom Polski i Ambasady. 

Luksus i najwyższa jakość to jej znak rozpoznawczy marki Dr Irena Eris. Rozwijając ideę holistycznego piękna, dba ona zarówno o pielęgnację ciała, jak i duszy. Stąd, obok Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris oraz  Hoteli SPA Dr Irena Eris, zaangażowanie marki w wyjątkowe projekty artystyczne. 
 
Projektanci współpracujący przy projekcie:  La Mania, Gosia Baczyńska, Łukasz Jemioł, Bohoboco, Dawid Woliński, Tomasz Ossoliński, Lidia Kalita, MMC, Agnieszka Maciejak, Bizuu, Paprocki & Brzozowski, Joanna Klimas.
 

Zobacz także