Sense of Beauty

 
Beauty News

Wiosenny Sense of Beauty rozpala zmysły!

Jest już nowy, pachnący wiosną,  numer Sense of Beauty! W środku znajdą Państwo, jak zawsze, interesujące wywiady, inspirujące felietony. Marka Dr Irena Eris już po raz drugi dołączyła do wyjątkowego projektu Kalendarza Ambasady RP - tym razem w Rzymie. W artykule „Wielkie Piękno" pokazujemy monumentalny pałac, nieuchwytną atmosferę wielkiego miasta… i promieniejącą zjawiskowym blaskiem modelkę – Olę Rudnicką. Koncepcja kalendarza opiera się na międzynarodowej promocji Polski przez pryzmat piękna. Na każdej karcie, prezentuje kreacje z kolekcji polskich projektantów takich jak m.in. Gosia Baczyńska, Paprocki & Brzozowski, Joanna Klimas czy Lidia Kalita. Makijaż modelki wykonano kosmetykami Dr Irena Eris ProVoke.
Luksus i najwyższa jakość to znak rozpoznawczy marki Dr Irena Eris. Rozwijając ideę holistycznego piękna, dba ona zarówno o pielęgnację ciała, jak i duszy. Stąd, obok Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris oraz  Hoteli SPA Dr Irena Eris, zaangażowanie marki w wyjątkowe projekty artystyczne jak i sportowe.
 
W tym roku obchodzimy 10. Jubileusz istnienia najbardziej prestiżowego, uwielbianego przez zawodniczki wydarzenia golfowego dla Pań – turnieju Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup. W Sense of Beauty przeczytają Państwo o 10. latach pewnej namiętności, o pasji, sportowej rywalizacji i zaangażowaniu.
Po zimie nasza skóra potrzebuje dobrze zaplanowanej pielęgnacji. Co robić, by wyglądać olśniewająco piszemy w sekcji URODA. Oprócz prezentowanych nowości kosmetycznych opisujemy modne tricki makijażowe tego sezonu oraz zachęcamy do zatracenia zmysłów podczas arganowych rytuałów w naszych Kosmetycznych Instytutach.
 
Sekcja KULTURA jak zawsze na najwyższym światowym poziomie, a w niej nowości książkowe, premiery filmowe i interesujące wystawy.
 
Wiele pięknych, autorskich sesji zdjęciowych, ciekawych treści, pasjonujących wywiadów – jak zawsze w naszym magazynie – zapewni Wam wyjątkowe chwile pasjonującej lektury!

Zobacz także