Sense of Beauty

 
Kosmetyczne Instytuty

Fit & Slim therapy

Chcesz pożegnać cellulit? Dwustopniowy rytuał pielęgnacyjny zapewnia działanie wyszczuplające oraz sprawia, że skóra pięknieje – staje się gładka, jędrna i nawilżona.
Konturująca terapia antycellulitowa na ciało FIT & SLIM THERAPY
 
Poczuj się dobrze w swojej skórze. Poznaj wyjatkowy zabieg terapię FIT & SLIM THERAPY, który poprawia kształt ciała, wyszczupla oraz zwiększa jędrność i gładkość skóry.
 
Nowa, konturująca terapia antycellulitowa na ciało ma działanie wyszczuplające i zapewnia efekt redukcji cellulitu. Zaawansowane receptury preparatów Dr Irena Eris PROSYSTEM PROFESSIONAL wpływają na modelowanie sylwetki oraz zmniejszenie objawów cellulitu. Innowacyjny kompleks CelluFITgen, jako unikalne połączenie wyciągu z wyselekcjonowanych grzybów, nasion jęczmienia oraz kofeiny, pobudza metabolizm komórkowy, redukując grubość podskórnej tkanki tłuszczowej. Jednocześnie ogranicza jej rozwój szczególnie na brzuchu, pośladkach i udach. Zawarty w recepturze wyciąg z mikroalgii Tisochrysis lutea przyspiesza proces spalania tłuszczu w dojrzałych komórkach i redukuje efekt „skórki pomarańczowej”.

Spektakularne efekty zabiegu potwierdzone przez Centrum Naukowo-Badawcze Dr Irena Eris
 
  • poprawa napięcia i elastyczności skóry u 100%*,
  • poprawa jędrności skóry u 47%,
  • miejscowe wyszczuplenie sylwetki oraz widoczna redukcja „skórki pomarańczowej” u 67%*,
  • zwiększenie gęstości skóry o 25%**.
 
*Wyniki badań po serii 3 zabiegów przeprowadzonych w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris
**Wyniki badań po serii 3 zabiegów wg pomiarów aparaturowych przeprowadzonych w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris.
Zacznij od Wygładzającego Peelingu Antycellulitowego do Ciała FIT & SLIM THERAPY. Masaż drobinkami alabastru, pochodzenia naturalnego, złuszczając obumarłe komórki naskórka, pobudza mikrokrążenie, co sprzyja usuwaniu toksyn odpowiedzialnych za powstawanie cellulitu, a także lepszemu dotlenieniu i odżywieniu skóry. Jednocześnie kompleks CelluFITgen, bogaty w wyciąg z grzybów, nasion jęczmienia oraz kofeiny, wspomaga usuwanie nadmiaru wody oraz zbędnych produktów przemiany materii ze skóry, efektywnie przyspieszając proces spalania tkanki tłuszczowej. 

Jego działanie wyszczuplające wzmacnia specjalnie dobrany ekstrakt z owoców czarnego pieprzu, usprawniający transport substancji aktywnych do głębszych partii skóry. Dodatkowo pięknie pachnący hydrolat z grejpfruta, bogaty w witaminy i minerały, dzięki właściwościom detoksykującym i antyoksydacyjnym podnosi poziom energii komórkowej, w efekcie poprawiając strukturę i koloryt skóry. Ale to nie wszystko – olej sojowy i masło shea zapewniają optymalny poziom nawilżenia i odżywienia oraz przeciwdziałają efektom starzenia się skóry.

Następnie użyj Antycellulitowego Serum Modelującego do Ciała FIT & SLIM THERAPY, które radykalnie wpływa na modelowanie sylwetki oraz zmniejszenie objawów cellulitu. Wyciąg z mikroalgi Tisochrysis lutea wygładza nierówności obszarów objętych cellulitem, wzmacnia strukturę skóry, napina ją i ujędrnia. Efekty zauważysz od razu – widoczna redukcja objawów cellulitu, wygładzenie skóry, poprawa jej  jędrności, wymodelowanie sylwetki i optymalne nawilżenie skóry są gwarantowane badaniami in vivo w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris. 
Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE FIT & SLIM THERAPY 883 
Wygładzający Peeling Antycellulitowy do Ciała

Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE FIT & SLIM THERAPY 884 
Antycellulitowe Serum Modelujące do Ciała

Zobacz także