Sense of Beauty

 
Świat Dr Irena Eris

16 edycja Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup

Szesnasta edycja turnieju golfowego Dr Irena Eris po raz kolejny udowodniła, że kobiety kochają golfa, i to z wzajemnością!
Zwyciężczynie turnieju – Iga Józefiak (III miejsce), Natalia Michaś (I miejsce), Julia Korus (II miejsce). Turniejowe stauetki przygotwane specjalnie przez markę YES.
Panie w trakcie tego wyjątkowego golfowego spotkania w kobiecym gronie gościł Hotel Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. Jak co roku gospodynią wydarzenia była dr Irena Eris, która wspólnie z golfistkami celebrowała ten wyjątkowy, kobiecy czas. Na turnieju obecna była także znakomita aktorka Magdalena Boczarska, ambasadorka marki Dr Irena Eris. Znana z wielu filmowych i serialowych ról aktorka nie tylko spróbowała swoich sił podczas akademii golfa, ale wzięła także udział w spotkaniu z golfistkami, podczas którego opowiadała o swojej pracy.
Powyżej: Beata Sadowska, dr Irena Eris, Beata Bednarek-Zielińska i Justyna Lach (YES)
Partnerzy, którzy z turniejem związani są od lat, sprawili, że golfistki w trakcie wydarzenia mogły poczuć się naprawdę wyjątkowo. Dzięki marce S’Portofino, która już tradycyjnie ubiera uczestniczki w stylowe polo marki Chervo, na polu golfowym dominowały piękne kolory różu i błękitu. O szampańskie nastroje dbał nieoceniony G.H. Mumm!, a wśród nagród znalazły się te ufundowane przez Tag Heuer, szwajcarską manufakturę zegarmistrzowską, oraz biżuteryjną firmę YES, która przygotowała także przepiękne statuetki dla najlepszych zawodniczek turnieju.

​Nie mogło zabraknąć także szybkich samochodów, które na polu golfowym pojawiły się za sprawą Porsche Centrum Warszawa i które zagwarantowały uczestniczkom sporą dawkę adrenaliny. Walka o najwyższy stopień podium rozegrała się pomiędzy trzema golfistkami – studentką Spring Hill College w Alabamie Natalią Michaś (I miejsce), Julią Korus (II miejsce) oraz Igą Józefiak (III miejsce).
Marzena Szpilman i Joanna Ogórek (Porsche Centrum Warszawa).
Magdalena Boczarska, Joanna Łodygowska (Dr Irena Eris) i Beata Sadowska. Jagoda Wolska.
Od lewej:
Marzena Szpilman i Joanna Ogórek (Porsche Centrum Warszawa)
Małgorzata Najdek, Sylwia Jurkiewicz (S'Portofino)
Julia Korus (II miejsce), Mirela Książczak (Tag Heuer) oraz Tomek Jóźwiak (Noble Place)
Aleksandra Lorkowska (Wydawnictwo Bauer), Irena Eris, Małgorzata Nawrocka-Wudarczyk (Wydawnictwo Bauer)

Zobacz także