Sense of Beauty

 Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup – wielkie piękno!
 
Świat Dr Irena Eris

Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup – wielkie piękno!

Dwa dni niezwykłej sportowej rywalizacji, sprzyjająca pogoda i duża dawka dobrego relaksu w Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie – 11. edycja turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup przechodzi już za nami. Edycja, jak każde pozostałe dziesięć, wyjątkowa. Także za sprawą Dominiki Gradeckiej, zwyciężczyni rywalizacji.
Dominika Gradecka, jak zapowiadała w drugiej rundzie, po prostu "postarała się zagrać jak najlepiej" i zdobyła tym samym przepiękny złoty puchar ufundowany przez partnera turnieju – firmę YES, o który walczyły równie zacięcie jej koleżanki z kadry i partnerki z grupy startowej – Katarzyna Selwent i Amanda Majsterek.

Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup  to największy i najbardziej prestiżowy w tej części Europy kobiecy turniej golfowy. Dwa dni turniejowe to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także okazja do skorzystania z bogatej oferty Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie oraz Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris. W tegorocznej edycji panie walczyły o - specjalnie przygotowane przez firmę YES - statuetki.

Nagrodę główną dla zwyciężczyni ufundował Deutsche Bank. Została ona wręczona Dominice Gradeckiej podczas wieczornej gali, na której obecny był również prezes Polskiego Związku Golfa - Marek Michałowski: „Zawsze mam tę ogromną przyjemność być tutaj z wami, ale trochę jest mi też wstyd, że ciągle najlepszy turniej w tym kraju robi Irena Eris (…) Kobiecy golf rozwija się bardziej niż męski i muszę to przyznać, że w dużej mierze to zasługa naszej gospodyni” – podkreślił ze sceny Prezes Michałowski.
Dzięki szampanowi G.H. Mumm, w specjalnym konkursie, uczestniczki miały możliwość zawalczenia o nagrodę specjalną – wyjątkową 9 l. butelkę szampana, w pięknym stylu zdobyła ją Małgorzata Yusufali. Weekend z Audi Q2 od Audi Rowiński Wajdemajer zdobyła Amanda Majsterek, a nagrody od nowego partnera turnieju GUCCI – Katarzyna Selwent. Turniej golfowy Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup jest rozgrywany od 11 lat.

Więcej informacji:
www.DrIrenaErisGolf.com oraz na profilu www.Facebook.com/LadiesGolf
 
Partnerzy turnieju:
Deutsche Bank, YES, Gucci, G.H.Mumm, Chervo, , Geberit, Garden Space oraz AUDI Rowiński – Wajdemajer.

Kontakt prasowy:
Joanna Łodygowska
Szef Działu Komunikacji
Joanna.Lodygowska@DrIrenaEris.com
tel. 696 494 337

Zobacz także