Sense of Beauty

 
Świat Dr Irena Eris

Dr Irena Eris partnerem 1st Golf Indoor Polish Championship!

Mimo trwającej pandemii golfiści nie mogą doczekać się rozpoczęcia sezonu golfowego. Już w marcu odbędzie się 1st Golf Indoor Polish Championship - historyczny, ogólnopolski turniej na TrackManach, czyli symulatorach golfa. Może wziąć w nich udział każdy użytkownik z dostępem do TrackMana.
Turniej będzie składać się z 4 rund rozgrywanych na specjalnie wybranych, najciekawszych polach golfowych na świecie. Będziemy podróżować między kontynentami, grać w różnych warunkach i oczywiście w różnych klasyfikacjach. Oprócz najlepszego wyniku w kategorii stroke play brutto, rywalizacja odbędzie się w kategorii stroke play netto z połowy hcp. Dla Pań zostanie rozegrany specjalny dodatkowy turniej, w którym główną nagrodą będzie pobyt w Hotelu SPA Dr Irena Eris

W zawodach będą mogli wziąć udział członkowie ligi zawodowej PGA Polska. 
Turniej będzie odbywał się przez cały marzec, równolegle na wszystkich TrackManach, które przystąpią do zawodów. Organizatorzy zapewnią codzienne informacje z rozgrywek, komentarze gwiazd i uczestników, tygodniowe podsumowania prowadzone przez ekspertów, oficjalne otwarcie i ceremonię zamknięcia turnieju wraz z nagrodami od m.in. marki Dr Irena Eris.
 
Swój udział już zapowiedzieli między innymi - znany dziennikarz i satyryk Rafał Bryndal oraz Szymon Ziółkowski, Mistrz Olimpijski w rzucie młotem. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło PGA Polska, patronat medialny zapewnia Golf&Roll, Golf Channel oraz Top Golf. 

Zobacz także