Sense of Beauty

 Kalendarz przedślubny
 
Świat Dr Irena Eris

Kalendarz przedślubny

Każda z nas marzy o pięknym, nieskazitelnym wyglądzie w dniu ślubu. Suknia i fryzura to jednak nie wszystko. Zadbaj o twarz i ciało, aby uzyskać olśniewający efekt. Odkryj nasze zabiegi  i bądź najpiękniejszą panną młodą.
6 miesięcy przed ślubem
 
Od tej chwili przynajmniej raz w miesiącu zarezerwuj czas na profesjonalny zabieg odżywczy i regenerujący. Jeśli masz problemy z cerą, dobierz i rozpocznij odpowiednią kurację. Przy pierwszej wizycie w Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris wspólnie ustalimy program pielęgnacyjny i dobierzemy kosmetyki do stosowania w domu. Specjalistyczne zabiegi na twarz i ciało, sprawią, że w dniu ślubu będziesz wyglądać i czuć się rewelacyjnie.

Tydzień przed ślubem

Każda z nas jest na swój sposób doskonała. Zwykle mamy coś do ukrycia, ale posiadamy też atuty, które warto wyeksponować. Sekret perfekcyjnego, ślubnego makijażu tkwi w osiągnięciu tej równowagi: wydobyciu piękna, które nosimy w sobie, i ukryciu tego, co niedoskonałe. To też czas, aby poddać się depilacji i uzyskać idealnie gładkie ciało.

2–3 dni przed ślubem

Pora na dopracowanie ostatnich detali. Dopełnieniem pięknego wyglądu będą regulacja brwi i henna. Umów się na zwykły lub hybrydowy manicure. Pamiętaj też o stopach. Zadbaj o nie tak, aby wyglądały pięknie, ale również aby były zrelaksowane.

1 dzień przed ślubem

To czas na relaks. Poddaj się przyjemnym zabiegom wygładzająco-nawilżającym na twarz i ciało. Masaż twarzy i ciała sprawi, że będziesz wypoczęta, zrelaksowana i dobrze przygotowana na jeden z najważniejszych dni twojego życia.

Skonsultuj swój kosmetyczny kalendarz z ekspertem w najbliższym Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris

Zobacz także