Sense of Beauty

 Kobiety grają w golfa
 
Świat Dr Irena Eris

Kobiety grają w golfa

12. edycja Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup zapisze się we wspomnieniach uczestniczek i na kartach polskiego, szczególnie kobiecego golfa. Po raz pierwszy w historii zawodów trafiony został hole in one, odbyła się niezwykła sesja zdjęciowa z fotografem gwiazd i wręczono wyjątkową nagrodę w postaci wyjazdu na turniej w Cannes.
Niezwykła sportowa rywalizacja, sprzyjająca pogoda i duża dawka dobrego relaksu w Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie – 12. edycję turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup wygrała Dominika Gradecka zdobywając statuetkę ufundowaną przez partnera turnieju – firmę YES – oraz nagrodę główną od Deutsche Banku.

Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup to największy i najbardziej prestiżowy w tej części Europy kobiecy turniej golfowy. Dwa dni turniejowe to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także okazja do skorzystania z bogatej oferty Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie oraz Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris. Podczas tegorocznej edycji panie dodatkowo mogły skorzystać ze specjalnych jazd testowych, które zapewnił nowy partner turnieju Porsche Centrum Warszawa.

Trzy razy z rzędu

W kategorii głównej, stroke play brutto, zwyciężyła Dominika Gradecka i jest to jej trzecie zwycięstwo z rzędu w tych zawodach. Utalentowana golfistka i reprezentantka kadry narodowej zakończyła zawody z łącznym wynikiem 148 uderzeń. To dało dużą przewagę nad pozostałymi zawodniczkami i złotą statuetkę pięknie wykonaną przez partnera turnieju, firmę YES. Druga na podium z wynikiem 159 uderzeń stanęła koleżanka Gradeckiej z kadry Aleksandra Wiatr. Trzecia była Marianna Duczmal – 164 uderzenia.

Szczęśliwa trzynastka

12. turniej Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup zapisze się w historii zawodów. Uczestniczki zostały zaproszone przez G.H. Mumm Champagne na wyjątkową sesję zdjęciową. W specjalnie zaaranżowanym studiu w Hotelu SPA Dr Irena Eris mogły stanąć przed obiektywem fotografa gwiazd Jacka Poremby i zapozować do portretu. Doświadczony w portretowaniu naturalnego piękna artysta idealnie wpisał się w charakter zawodów i markę Dr Irena Eris. Z kolei firma Porsche po raz pierwszy umożliwiła przejażdżki swoimi drapieżnymi autami. Niezwykła okazała się również nagroda główna, którą Irena Eris przyznała osobiście. W tym roku marka Dr Irena Eris patronuje prestiżowemu turniejowi w Cannes, który odbędzie się 30 września. Firma ufundowała wyjazd na ten turniej dla pełnoletniej zawodniczki z najlepszym wynikiem brutto. Ze względu jednak na prywatne plany Dominika Gradecka nie mogła przyjąć nagrody, odebrała ją więc Marianna Duczmal.
Motoryzacyjne emocje zapewniło Porsche Centrum Warszawa
Marianna Duczmal – wygrała udział  w prestiżowym turnieju  w Cannes, którego partnerem jest marka Dr Irena Eris
Anna Milka Lisiecka – Deutsche Bank, Irena Eris, Dominika Gradecka i Marek Michałowski, prezes Polskiego Związku Golfa
Aleksandra Smaga świętuje hole-in-one
Dominika Gradecka, Marianna Duczmal oraz Aleksandra Wiatr – zwyciężczynie ze statuetkami od firmy YES
Golfistkom dopisywały dobre humory
Na golfistki czekał Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie
Podczas turnieju w specjalnym konkursie można było wygrać dziewięciolitrową butelkę szampana G.H. Mumm
Irena Eris, Katarzyna Bobińska, Marcin Krzywicki, Porsche Centrum Warszawa
Partnerem wydarzenia było Porsche Centrum Warszawa
Fotograf Jacek Poremba podczas szampańskiej sesji zdjęciowej
Statuetki od marki YES
Beata Sadowska i Joanna Łodygowska z firmy Dr Irena Eris

Zobacz także