Sense of Beauty

 
Świat Dr Irena Eris

Pod pełnymi żaglami

Podobno nie ma nic piękniejszego niż jacht wypływający w morze. Być może dlatego od wielu lat marki luksusowe, które są wrażliwe na kwestie piękna, angażują się w żeglarstwo.
Louis Vuitton i Puchar Ameryki czy katamaran Prady „Luna Rossa” to tylko wybrane przykłady. W tym roku marka Dr Irena Eris dołącza na pełnych żaglach do tego grona. Pod koniec lipca w Gdańsku odbędzie się największe żeglarskie wydarzenie w Europie – mistrzostwa Europy. Gdańska marina czekała 20 lat, aby móc gościć najlepszych europejskich żeglarzy, którzy będą walczyli w regatach Dr Irena Eris ORC European Championship o miano najlepszych.
 
W dniach 24-29 lipca Gdańsk będzie gościł ponad 800 najlepszych europejskich żeglarzy, którzy wezmą udział w mistrzostwach Europy jachtów morskich Dr Irena Eris ORC European Championship Gdańsk 2017. Będzie to jedno z największych wydarzeń nadchodzącego sezonu na polskim wybrzeżu. Na liście startowej mistrzostw Europy są już 92 załogi z 13 krajów (Dania, Estonia, Finlandia, Wielka Brytania, Niemcy, Rosja, Izrael, Włochy, Litwa, Łotwa, Norwegia, Polska, Szwecja), w tym 20 załóg polskich.
 
Dla sympatyków żeglarstwa ORC European Championship jest tym, czym puchar Rolanda Garrosa, Wimbledon, Australian Open i US Open razem wzięte dla miłośników tenisa. Zmagania załóg będzie można obserwować z trójmiejskich plaż, a całą flotę najszybszych morskich jachtów Europy podziwiać w Marinie Gdańsk w specjalnie utworzonym Miasteczku Regatowym Dr Irena Eris ORC European Championship Gdańsk 2017.
 
Żagle, obok golfa i szachów, to dyscyplina sportowa, którą od kilku lat wspiera i promuje marka Dr Irena Eris. Na morzu trzeba sprostać wymaganiom, przestrzegać określonych reguł, a kiedy czegoś nie potrafimy zrobić – poprosić o pomoc, działać zespołowo. Wygrywa team, a nie lider. Promowanie takich zachowań jest dla marki niezwykle istotne. Dr Irena Eris ORC European Championship Gdańsk 2017 to najważniejsze w tym roku regaty jachtów morskich na Bałtyku i doskonała okazja do podziwiania hartu ducha i sportowej rywalizacji na morzu, które bywa wymagające i zmienne jak kobieta. A kto wie więcej o kobietach niż Dr Irena Eris.

Zobacz także