Sense of Beauty

 
Świat Dr Irena Eris

Podaruj luksus

Podobno prezenty idealne nie istnieją. Czyżby? Jeśli uruchomimy wyobraźnię i zastanowimy się, co tak naprawdę sprawi przyjemność osobie, którą chcemy obdarować, na pewno okaże się, że niespodzianka będzie udana! Nie zaszkodzi odrobinę się zainspirować.

Gwiezdny pył  / Dr Irena Eris Star Shimmer

Rozświetlacz w pudrze to harmonijne połączenie trzech korygujących i podkreślających blask kolorów, nadających cerze subtelną świeżość i magiczny blask. Idealny zarówno do ożywienia cery, jak i do rozpromienienia spojrzenia. Polecany do wykończenia makijażu. Zapewnia (w zależności od intensywności użycia) naturalny efekt wypoczętej cery lub efektowny makijaż
w stylu „glamour”. Zawiera substancje nawilżające i wygładzające skórę

Voucher

Zaskocz swoich najbliższych wspaniałym prezentem i podaruj im niezapomniane chwile! Hotele SPA Dr Irena Eris (Wzgórza Dylewskie, Krynica Zdrój i Polanica Zdrój) proponują voucher pobytowy na wybrany program lub dowolną kwotę. W hotelach czekają na gości komfortowe, przestronne pokoje, nowoczesne Centrum SPA i Kosmetyczny Instytut z bogatą propozycją ekskluzywnych, firmowych zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, masaży oraz kuracji spa. O serwis na najwyższym poziomie dba profesjonalnie przygotowany personel. Dostępny za pośrednictwem strony internetowej www.DrIrenaErisSpa.com lub bezpośrednio w recepcji każdego z Hoteli SPA Dr Irena Eris.

 

Obdaruj bliskich PODARUNKIEM PIĘKNOŚCI.

Bezcenne chwile relaksu i odprężenia to idealny prezent na każdą okazję. Okazany w każdym Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris i placówce Dr Irena Eris Beauty Partner uprawnia jego posiadacza do indywidualnie dobranej usługi o określonej na nim wartości. PODARUNEK PIĘKNOŚCI może być także wyrazem uznania dla osiągnięć twojego partnera biznesowego lub pracownika. Dostępny w każdym Kosmetycznym Instytucie, salonie Beauty Partner lub online.

Authority

Autorskie połączenie koloidalnego peptydu złota i unikalnej, opatentowanej technologii aktywowania kanałów potasowych zapewnia spektakularne, natychmiastowo zauważalne odmłodzenie skóry oraz liftingujące uniesienie powieki, które przywraca wypoczęty i promienny wygląd twarzy.
 

Zobacz także