Sense of Beauty

 Postaw na złoto!
 
Świat Dr Irena Eris

Postaw na złoto!

Magazyn Twój STYL po raz 18. wręczył statuetki Doskonałości Mody. Uroczystość odbyła się w Studio Tęcza w Warszawie. Galę uświetnił wyjątkowy pokaz mody kolekcji na sezon wiosna-lato 2017 Lidii Kality zatytułowany "Chemistry".
Na zbliżający się sezon wiosna-lato 2017 Kalita stawia na eksplozję koloru oraz tkaniny, które może polubić zarówno fanka najnowszych trendów oraz kobieta kochająca wygodę. Marka Dr Irena Eris ProVoke była kreatorem makijażu, w którym pierwsze skrzypce grało złoto...
Kolekcja „Chemistry” jest pełna energetycznych i wibrujących kolorów. Lidia Kalita zdradza, że postanowiła nazwać tak swoją najnowszą propozycję, aby w swoich klientkach uwolnić pierwiastki szczęścia – endorfinę i dopaminę. Dlatego jedna część kolekcji poświęcona jest strojom w odcieniach świeżych cytryn i arbuza. Do jej wykonania projektantka użyła lekkich i zwiewnych tkanin, które będą idealne na upalne dni i ciepłe wieczory.

Druga część została poświęcona zamszowym okryciom, nawiązującym do północnoamerykańskich plemion, którym projektantka nadała nowoczesnego i miejskiego charakteru. Nad reżyserią pokazu czuwała Kasia Sokołowska, a stylizacjami zajęła się Maria Szaj. Makijaż wykreowała Magda Stępień - makijażystka marki Dr Irena Eris ProVoke. Postawiła na złoto, ożywcze brzoskwinie i wiosenny, rozpromieniony look.

Zobacz także