Sense of Beauty

 
Świat Dr Irena Eris

Przed podróżą

Zbliża się lato – czas, w którym chętnie planujemy wyjazdy, tęsknimy za ciepłem i przygodą. Wybierając się w podróż, dobrze postawić na jakość i zaopatrzyć się w markowe produkty.
Wczesne lato to również czas, gdy z radością myślimy o nadchodzących trendach w modzie. O soczystych kolorach, które będą nam towarzyszyć w makijażu. O produktach pielęgnacyjnych, które pozwolą nam doskonale odpowiedzieć na potrzeby naszej skóry.

Jak każdego roku marki przygotowały dla nas wiele niespodzianek. Piękne odcienie w makijażu, perfumy zapadające na długo w pamięć, stroje podkreślające osobowość i akcesoria skórzane najwyższej jakości – to wszystko znajdą Państwo w sklepach Aelia Duty Free.

Przed podróżą zapraszamy do odwiedzenia perfumerii w Warszawie. W naszej ofercie znajdą Państwo poza wyborem perfum w bardzo atrakcyjnych cenach również zestawy kosmetyków Travel Exclusive, które można znaleźć jedynie na lotniskach.

Miłośnicy mody znajdą w The Fashion Gallery w Warszawie najnowsze kolekcje światowych projektantów mody, takich jak: Burberry, Salvatore Ferragamo i Zegna. Z kolei w The Fashion Gallery w Gdańsku czekają nowości z marek: Hugo Boss, Furla i Calvin Klein. The Fashion Place w Krakowie zauroczy najnowszym asortymentem Max Mara, Furla i Hugo Boss.
 

Dowiedz się więcej na www.facebook.pl/aeliapl
 

Zobacz także