Sense of Beauty

 Smog pod kontrolą
 
Świat Dr Irena Eris

Smog pod kontrolą

Staramy się kupować nieprzetworzoną żywność, dbamy o ruch, równowagę ciała i ducha, tylko ten smog spędza nam sen z powiek. Jak się przed nim chronić? Czy jest skuteczna bariera przed zanieczyszczeniami?
Dr Irena Eris Clinic Way Anti-Pollution SPF 50 - krem przeciwzmarszczkowy do twarzy na dzień SPF50 pełni funkcję płaszcza ochronnego dla skóry. Gwarantuje całodzienną ochronę skóry przed zanieczyszczeniami powietrza, szkodliwym promieniowaniem UVA, UVB, IR, HEV oraz wolnymi rodnikami. A co najważniejsze, blokuje dostęp cząstek smogu: gazów, pyłów, metali ciężkich. Technologia Puri-City tworzy niewidzialną barierę ochronną zmniejszającą osadzanie się zanieczyszczeń środowiskowych na skórze oraz ułatwiającą ich usuwanie.Ponadto krem skutecznie hamuje procesy fotostarzenia, redukując stres oksydacyjny i przeciwdziałając podrażnieniom. Lekka konsystencja daje przyjemność codziennego stosowania oraz zapewnia komfort skórze wrażliwej i alergicznej. Skóra staje się nawilżona, elastyczna i wygładzona. Kompleks ekstraktów roślinnych działa detoksykująco, przywraca blask i zdrowy wygląd skóry.
7 x tak
  • Ochrona przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi
  • Zahamowanie procesów fotostarzenia
  • Działanie przeciwzmarszczkowe
  • Ochrona przed smogiem [PM2.5 SHIELD]*
  • Szerokie spektrum ochrony SPF 50 [UVA, UVB, IR]
  • Ochrona przed światłem niebieskim [HEV]
  • Ochrona antyrodnikowa [RPF]

Co to jest smog?

Zjawisko atmosferyczne powstałe w wyniku wymieszania się mgły z dymem i spalinami. Smog = smoke [dym] + fog [mgła]. Powstaje w efekcie przedostawania się do atmosfery szkodliwych związków chemicznych, takich jak np. tlenki siarki i tlenek azotu, oraz substancji stałych, czyli pyłów zawieszonych. Smog powoduje uszkodzenie hydrolipidowej bariery ochronnej skóry, zwiększa podatność na podrażnienia, powoduje przedwczesne starzenie, zaburza podstawowe funkcje skóry i eksponuje ją na działanie wolnych rodników.

Zobacz także