Sense of Beauty

 
Świat Dr Irena Eris

To także Dr Irena Eris!
10 wyjątkowych sukcesów marki

"Cudze chwalicie, swego nie znacie...", a swoje trzeba poznać, aby móc korzystać ze wszystkich dóbr, które ma do zaoferowania. Polska marka kosmetyczna Dr Irena Eris kryje wiele sekretów, ekskluzywnych sekretów, przed wami aż 10 z nich.

1. Marka Dr Irena Eris to dzieło kobiety

 
„Marzyłam o malutkim laboratorium, w którym wykorzystam swoją wiedzę i przekuję ją w satysfakcję zarówno klienta, jak i swoją” – tak mówi założycielka marki, dr Irena Eris. Malutkie laboratorium zamieniło się Centrum Naukowo-Badawcze, gdzie powstają unikalne receptury, i którego naukowcy są zapraszani na międzynarodowe konferencje.
 

Kosmetyki Dr Irena Eris - od skromnych marzeń do innowacyjnych receptur 


Kosmetyki Dr Irena Eris tworzone są w oparciu o najlepsze, często trudno dostępne, innowacyjne składniki, opracowywane przez naukowców i ekspertów. Siła marki Dr Irena Eris tkwi w absolutnej szczerości w stosunku do klienta – kobiety wiedzą, że obietnica pięknego wyglądu to nie chwyt reklamowy, a prawda poparta wieloletnimi badaniami naukowymi. Marka przeprowadza testy laboratoryjne, a w przypadku części kosmetyków, nawet zaawansowane testy kliniczne. Dr Irena Eris mówi: „Nie możemy opierać się tylko na deklaracjach dostawców, stąd laboratoria i kontrole jakości surowców. Musimy być pewni tego, co oferujemy klientom”. Marka jako pierwsza na świecie wprowadziła do swoich kosmetyków kwas foliowy, witaminę K oraz telomery, równolegle z Nagrodą Nobla, która została przyznana właśnie za telomerową teorię młodości. „Odkrywamy nie tylko nowe substancje, ale i nowe technologie, np. sposób, w jaki substancje przenikają przez skórę. Mamy apteczną serię kosmetyków, Dr Irena Eris Clinic Way, w której wykorzystaliśmy opatentowane przez nas nośniki, które wnikają w głębokie warstwy skóry, do środka komórki” – podkreśla dr Irena Eris. To wszystko sprawia, że kosmetyki Dr Irena Eris używają na całym świecie miliony kobiet, które zawsze mogą być spokojne zarówno o bezpieczeństwo jak i rezultaty pielęgnacji.
 

2. Pierwsza polska marka kosmetyczna, która otworzyła własny Concept Store


11 października 2017 roku w The Designer Gallery w warszawskiej Galerii Mokotów rozpoczął działalność wyjątkowy butik Dr Irena Eris - pierwszy Concept Store, czyli elegancki salon z kosmetykami, a zarazem miejsce inspirujących spotkań z marką i przestrzeń, w której eksperci zaopiekują się kompleksowo każdą klientką i przeprowadza aparaturowe badanie skóry.
 
W tej niezwykłej przestrzeni marki  Dr Irena Eris można oddać się pod opiekę ekspertów, którzy pomagają w wyborze odpowiednich kosmetyków i wykonują bezpłatną aparaturową diagnozę skóry. „To eleganckie miejsce stworzone dla kobiet, z myślą o ich potrzebach. Sprawia, że można poczuć się pięknie, zachować na dłużej młody i atrakcyjny wygląd, by tym samym móc realizować swoje życiowe cele. Dlatego warto tu przyjść, aby poczuć na własnej skórze emanujące piękno” - mówi twórczyni marki.

3. Dr Irena Eris to także marka 5* Hoteli SPA

 
To, że Dr Irena Eris firmuje luksusowe kosmetyki jest wiadome, tymczasem marka słynie także z wysokiej klasy ośrodków SPA jak ten na Wzgórzach Dylewskich na Mazurach, w Krynicy Zdrój czy w Polanicy Zdrój. Hotele te należą do najlepszych tego typu obiektów w Polsce,  czego potwierdzeniem jest...
 
 

 

4. Hotele SPA Dr Irena Eris w galerii sław #TripAdvisor


W maju 2018 r. największy na świecie opiniotwórczy portal turystyczny TripAdvisor® po raz ósmy przyznał Certificate of Excellence, który trafia zaledwie do 1% hoteli obecnych na portalu, na podstawie recenzji z najwyższą oceną wystawionych przez gości w ciągu ostatniego roku. W wąskim gronie zdobywców certyfikatu jakości znalazły się ponownie wszystkie Hotele SPA Dr Irena Eris – Wzgórza Dylewskie, Krynica Zdrój i Polanica Zdrój. Dla Hoteli SPA Dr Irena Eris - Krynica Zdrój i Wzgórza Dylewskie - to już piąte z rzędu wyróżnienie i tym samym dołączyły do galerii sław certyfikatu jakości – Hall of Fame!
 

Hotele Dr Irena Eris – tam naprawdę odpoczniesz

 
W Hotelach Dr Irena Eris czekają: fascynujące chwile z autorskim menu najlepszych szefów kuchni, niezapomniany relaks podczas rytuałów piękna w Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris i bezcenne chwile wytchnienia w Centrum SPA z basenami, kompleksem saun i jacuzzi. A wyjątkowe usytuowanie hoteli pozwala na rozkoszowanie się odpoczynkiem w bliskim kontakcie z otaczającą je naturą.

 

Spa Dr Irena Eris – niebo dla duszy i ciała

 
Hotelach SPA Dr Irena Eris możemy oddać się błogiemu relaksowi oraz skorzystać z profesjonalnych i skutecznych zabiegów kosmetycznych. Bo dlaczego nie połączyć przyjemnego z pożytecznym? Efektywność profesjonalnych kosmetyków gwarantuje zaawansowany technologicznie sprzęt kosmetyczny stworzony specjalnie dla Kosmetycznych Instytutów oraz placówek Dr Irena Eris Beauty Partner. Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech System wyposażony jest w kluczowe technologie do aktywnej pielęgnacji twarzy i ciała. Ten nowoczesny sprzęt zapewnia bezinwazyjne odmładzanie, lifting oraz hamowanie procesów starzenia, a także skuteczną walkę z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej. Innowacyjne rozwiązania oraz charakter zastosowanych technologii odpowiadają najnowszym światowym trendom dla tego typu urządzeń. SPA Dr Irena Eris to wyjątkowe miejsce dla kobiet, które potrzebują kompleksowej pielęgnacji.
 

Marka prowadzi Instytuty Kosmetyczne w całej Polsce
 

Instytuty Kosmetyczne Dr Irena Eris to 24 gabinety, oferujące najwyższej klasy zabiegi upiększające. Zlokalizowane w całej Polsce dają możliwość skorzystania z bogatej oferty najnowocześniejszych urodowych zabiegów i profesjonalnych kosmetyków.

 

5. Własny, ekskluzywny magazyn - Sense of Beauty Dr Irena Eris

 
Sense of Beauty to  źródło informacji nt. świata marki Dr Irena Eris. Wydawany jest od kilkunastu lat i był jednym z pierwszych tego typu magazynów w Polsce. Na jego łamach marka Dr Irena Eris odsłania kulisy  pracy w laboratoriach badawczych; odkrywa naukowe podstawy działania kosmetyków, uczy skutecznej pielęgnacji oraz opowiada o najnowszych trendach. Magazyn wpisuje się w klimat najlepszych światowych żurnali. Jest też dwujęzyczny – polsko-angielski. Magazyn wielokrotnie był wyróżniony w konkursach m.in. Power of Content Marketing Awards – Szpalty Roku w 2015 zdobywając srebrną nagrodę, a w 2016 złoto. Magazyn porusza tematy związane z luksusem i prestiżem, ale także zamieszcza ekskluzywne wywiady z ludźmi, którzy żyją pasją, dlatego jest lekturą, po którą chętnie sięgają nowoczesne kobiety.

6. Golf i żagle sygnowane marką Dr Irena Eris

 
Już od 12 lat Dr Irena Eris jest organizatorem największego kobiecego turnieju golfowego w Polsce - Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup. Dlaczego akurat golf? Dlatego, że golf to piękny sport dla pięknych kobiet, gdzie technika wygrywa z siłą, a koncentracja z szybkością. Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także okazja do zadbania o piękno w najbardziej luksusowym tego słowa znaczeniu - na wszystkie uczestniczki, co roku, czeka bowiem pobyt w pięciogwiazdkowym Hotelu SPA Dr Irena Eris. Obok golfa, dyscypliną sportową, którą od kilku lat wspiera i promuje marka Dr Irena Eris jest żeglarstwo. Podobno nie ma nic piękniejszego niż jacht wypływający w morze. Być może dlatego od wielu lat marki luksusowe, które są wrażliwe na kwestie piękna, angażują się w żeglarstwo. Louis Vuitton i Puchar Ameryki czy katamaran Prady „Luna Rossa” to tylko wybrane przykłady. Kilka lat temu marka Dr Irena Eris dołączyła na pełnych żaglach do tego grona, angażując się w rozgrywane co roku regaty Sopot Match Race, a w 2017 r. również była partnerem tytularnym największego żeglarskiego wydarzenia w Europie – mistrzostw Europy: Dr Irena Eris ORC European Championship.

 

7. Dr Irena Eris mecenasem kultury

 
W wielu krajach wykształciła się tradycja przynależności marek kosmetycznych do elitarnych organizacji wspierających kulturę. Także marka Dr Irena Eris aktywnie wspiera kulturę wysoką. W 2013 została Platynowym Mecenasem Teatru Polskiego im. Arnolda Szyfmana w Warszawie. A w 2015 r., dzięki współpracy z Operą Bałtycką oraz Bałtyckim Teatrem Tańca, marka zdobyła tytuł Splendor Gedanensis - Mecenasa Kultury Miasta Gdańsk. Od wielu lat marka Dr Irena Eris wspiera i patronuje wystawom i instytucjom szeroko rozumianej kultury. Również tej audiowizualnej – od 2017 r. marka jest partnerem Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni, gdzie dba o piękno filmowych gwiazd błyszczących na czerwonym dywanie.

8. Współpraca ze światowej sławy specjalistami

 
Dariia Day jest wizażystką zapraszaną do współpracy przez największe nazwiska i marki z branży mody, takie jak Stella McCartney, Loewe, Yohji Yamamoto, Givenchy, Louis Vuitton. Jej prace publikowane są w topowych magazynach: Vogue Paris, Vogue Italia, Vogue UK, Vanity Fair, Elle i wielu innych. W 2017 roku makijażystka zaczęła współpracę także z marką Dr Irena Eris. Sama Dariia tak mówi o tym projekcie: „Bardzo się cieszę, że zaczynam współpracę z marką Dr Irena Eris, jako Art & Make Up Creator. Kosmetyki znam od bardzo dawna i bardzo się cieszę, że będę pracować przy kreowaniu nowych kolekcji oraz look’ów. Czeka nas wiele ciekawych wydarzeń i sesji”.

9. Dr Irena Eris – najbardziej luksusowa polska marka

 
Co ma wspólnego Dr Irena Eris z takimi markami jak Dior, Louis Vuitton, Chanel czy Cartier? Wszystkie te marki należą do Comité Colbert – francuskiego stowarzyszenia luksusowych marek. Dr Irena Eris to jedyna polska marka w tym prestiżowym gronie i jedyna nie-francuska marka kosmetyczna Przyjęcie Dr Irena Eris w poczet członków Comité Colbert było dla marki ogromnym wyróżnieniem. Nie tylko doceniono kosmetyki doskonałej jakości, ale przede wszystkim wyznawaną filozofię, która ustanawia kierunek prowadzenia biznesu: poszanowanie tradycji, etyka w biznesie, dążenie do doskonałości, realizacja holistycznego podejścia do piękna oraz innowacyjność.

10. Holistyczna koncepcja pielęgnacji - recepta na piękno i zdrowie kobiet

 
Holistyczne podejście marki Dr Irena Eris do piękna jest unikalną na skalę światową koncepcją. Choć całe założenie znane i praktykowane było już w starożytności, a dziś jego skuteczność potwierdzają naukowe badania, to do teraz żadna inna marka nie dba o swoje klientki holistycznie. Dlaczego „holistycznie”? Ponieważ Dr Irena Eris dba nie tylko o ciało, ale i o duszę kobiet. W Hotelach SPA i Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris znajdziemy wszystko, co jest potrzebne do wydobycia naszego wewnętrznego piękna – kosmetyki najlepszej jakości, innowacyjne zabiegi kosmetyczne, piękne wnętrza, niezwykłe krajobrazy, możliwość oddania się błogiemu relaksowi oraz profesjonalną pomoc ekspertów.
 
10 sekretów Dr Irena Eris – niby niewiele, a jednak bardzo dużo. Szczerość wobec klienta to założenie, które przyświeca poczynaniom marki od samego jej początku. To dlatego znak Dr Irena Eris zdobywa uznanie w Polsce i poza naszymi granicami – dziś już w ponad 50 krajach na całym świecie.

Zobacz także