Sense of Beauty

 
Świat Dr Irena Eris

Wielkie oczy

Nowe produkty do makijażu oczu to nie tylko pięknie wyglądające kosmetyki, które przyciągają wzrok, uwodzą zmysły i inspirują do makijażowych eksperymentów, ale także profesjonalne narzędzia, dzięki którym z wielką przyjemnością umalujemy się szybko, wychodząc do pracy, a później wykonamy makijaż z efektem „wow” na wieczorne wyjście.

Cień jak klejnot

JEWEL EYESHADOW METALICZNY KREMOWO-PUDROWY CIEŃ DO POWIEK, Black diamond. 

Mieniący się głębokimi odcieniami daje szybki i spektakularny efekt już po jednym pociągnięciu. Jedwabista, kremowo-pudrowa konsystencja ułatwia stosowanie. Cień można nakładać pędzelkiem lub opuszkiem palca. Dostępny w całej palecie pięknych, eleganckich odcieni.
Zadbaj o kondycję rzęs. Najnowsza mascara zawiera specjalny peptyd, dzięki któremu rzęsy stają się pełniejsze i dłuższe, a cebulki wyraźnie wzmocnione.

Wydłużenie i pielęgnacja

LASHES GROWTH MASCARA

Tusz do rzęs, który pobudza je do wzrostu. Badania potwierdzają, że rzęsy mogą się wydłużyć o 0,3 mm już po trzech tygodniach stosowania. Silikonowa szczo-teczka precyzyjnie rozczesuje rzęsy i równomiernie pokrywa je tuszem. Dłuższe, grubsze i piękniejsze rzęsy podkreślą intensywność spojrzenia i sprawią, że oczy będą wyglądały na większe.
Nietypowy film Tima Burtona o przebudzeniu i walce o prawdę, niezależność i szacunek. Oparty na prawdziwej historii, opowiada o malarce Margaret Keane, której obrazy w latach 60. XX w. były bardzo znane, ale... pod nazwiskiem jej męża.

Tima Burtona kojarzymy raczej z charakterystycznym stylem „Edwarda Nożycorękiego” czy „Alicji w Krainie Czarów”. „Wielkie oczy” są inne. Nie ma tu przerysowanego świata i fantastycznych bohaterów. Towarzyszymy niepozornej kobiecie, która obsesyjnie maluje ten sam motyw, jednocześnie poddając się psychicznej przemocy męża. Ten czerpie profity z jej talentu i przypisuje sobie autorstwo jej obrazów, które zaczynają bić rekordy popularności. W rolach głównych Amy Adams i Christoph Waltz oraz hipnotyzujące obrazy, z których patrzą na nas dzieci i kobiety o wielkich, przepastnych oczach.

Tim Burton, „Wielkie oczy”
2014

Zobacz także