Sense of Beauty

 
Świat Dr Irena Eris

Wiosenny look by Dariia Day

Śledząc trendy na wiosnę 2018, stworzyłam makijaż, który jest bardzo kobiecy i świeży. Główne role grają piękna, wypielęgnowana, rozświetlona skóra oraz kolor na ustach. W tym sezonie soczysty gloss będzie idealnym wyborem. Teraz i ty możesz samodzielnie wykonać makijaż z naszej kampanii w domu!

Krok po kroku


1. Na oczyszczoną i wypielęgnowaną skórę nałóż podkład Radiance w odcieniu Light Beige. Postaraj się, aby użyć jego minimalną ilość, tak aby twoja naturalna, piękna skóra pozostała widoczna.

2. llluminating Concealer aplikuj pod oczami i w miejscach, gdzie skóra potrzebuje odrobinę więcej krycia.

3. Teraz kolej na szminkę Bright Lipstick w kolorze Red Rebel N'512. Delikatnie odciśnij szminkę chusteczką, aby ściągnąć jej nadmiar, i wtedy zastosuj błyszczyk w kolorze Candy Pink N'11.

4. Aplikację różu lubię zostawić na koniec. Mając już umalowane usta, możemy wyraźniej ocenić, jak dużo różu będzie nam potrzebne. Tym razem wybrałam subtelny kolor Pure Rose N'51.

5. Ostatnim elementem potrzebnym, aby twarz promieniała wiosennym blaskiem, będzie ochronne serum rozświetlające Tokyo Lift. Nałóż je na szczyt kości policzkowych i np. na powieki.

6. Lekki wiosenny makijaż można zakończyć maskarą Long Lashes.

Więcej o samej Darii Day przeczytasz na Dariia Day - historia pewnego sukcesu


Dariia Day
Art & Make Up Creator marki Dr Irena Eris

Zobacz także