Sense of Beauty

 
Świat Dr Irena Eris

Wystartował pierwszy Concept Store Dr Irena Eris - ekskluzywne miejsce na urodowej mapie Warszawy

Należysz do grona kobiet, które świadomie kształtują swój wizerunek? Jesteś przekonana, że świetny wygląd nie jest kwestią przypadku, lecz starannie dobranej pielęgnacji? Masz wiedzę o kosmetykach i jesteś otwarta na nowe metody pielęgnowania skóry? W takim razie to z myślą o Tobie marka Dr Irena Eris właśnie stworzyła swój pierwszy wyjątkowy butik.
11 października w The Designer Gallery w warszawskiej Galerii Mokotów rozpoczął działalność pierwszy Concept Store Dr Irena Eris - elegancki salon z kosmetykami, a zarazem miejsce inspirujących spotkań z marką i przestrzeń, w której eksperci zajmą się kompleksowo Twoją skórą.

#CSTR - skąd pomysł na formułę Concept Store?

Concept Store powstaje z założenia wokół jednego tematu, konceptu. Ideą tego miejsca było expérience. Chodziło o stworzenie przestrzeni, w której Klientki mogłyby doświadczyć tego, czym jest marka Dr Irena Eris. A marka to nie tylko troska o urodę i holistyczna pomoc w utrzymaniu świetnej formy. To specjalistyczna wiedza, wyjątkowe miejsca i ludzie, którzy z pasją współtworzą świat Dr Irena Eris. Z myślą o potrzebach kobiet powstała elegancka przestrzeń, w której Klientki poznają wszystkie obszary działalności marki od najwyższej jakości kosmetyków, po specjalistyczne porady.

Magia spotkania w wyjątkowym miejscu

W ekskluzywnie wyposażonym wnętrzu poczujesz się wyjątkowo, dzięki wydzielonym przestrzeniom dedykowanym pielęgnacji i kosmetykom. To tutaj możesz oddać się pod opiekę ekspertów, którzy pomogą w wyborze odpowiednich kosmetyków i wykonają bezpłatną aparaturową diagnozę skóry.

Concept Store to miejsce, w którym możesz poczuć markę - zanurzyć się w jej elegancji, odkryć zapachy kosmetyków, ich konsystencję i estetyczną otoczkę, która sprawia, że kontakt z nimi stanie się przyjemnym, wyczekiwanym rytuałem.

Butik rozpoczął swoją działalność w środę, 11 października uroczystym otwarciem z udziałem założycielki marki dr Ireny Eris oraz mediów. Imprezie towarzyszyły znamienitości ze świata mody i kultury - wśród gości były znani projektanci Lidia Kalita, duet Paprocki&Brzozowski, można było tam spotkać również fotografkę Lidię Popiel. Świat mediów i kultury reprezentowały Agata Passent, Krystyna Kofta i Beata Sadowska.

Piękno rozumiane holistycznie

„Concept Store to nowy obszar mojej holistycznej działalności. Stworzyliśmy unikalną przestrzeń, gdzie każdy będzie mógł poczuć markę i doświadczyć tego, co udało mi się stworzyć przez 35 lat. To eleganckie miejsce stworzone dla kobiet, z myślą o ich potrzebach. Sprawia, że można poczuć się pięknie, zachować na dłużej młody i atrakcyjny wygląd, by tym samym móc realizować swoje życiowe cele. Dlatego warto tu przyjść, aby poczuć na własnej skórze emanujące piękno.”- mówi twórczyni marki, dr Irena Eris.

Na markę Dr Irena Eris składają się nie tylko doskonałej jakości, innowacyjne kosmetyki, które zdobyły serca wielu kobiet w Polsce i na świecie, ale także wiedza i profesjonalizm wypracowywany w Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris, które oferują profesjonalną pielęgnację dostosowaną do indywidualnych potrzeb. To jednak nie wszystko.

Beauty to stan ducha

Firma może pochwalić się wartościowym know-how w tworzeniu pięknych i unikalnych miejsc, gdzie można poczuć się wyjątkowo i gdzie ludzie chcą wracać. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród w obszarze budowania pozytywnych doświadczeń konsumenckich na najwyższym poziomie. Tak oto lata obecności na rynku zaowocowały powstaniem miejsc, w których marka oferuje zrównoważony wypoczynek - podstawę zdrowia i urody. To właśnie najwyższej jakości kosmetyki, pielęgnacja i wypoczynek tworzą ideę holistic beauty - zawsze w wyjątkowych okolicznościach przyrody i architektury.

Zaprojektowane z dbałością o detale Hotele SPA Wzgórza Dylewskie, Krynica Zdrój oraz Polanica Zdrój oferują relaks w wyjątkowych, luksusowych przestrzeniach, połączony ze specjalistycznymi zabiegami na twarz i ciało. To wszystko sprawia, że marka zakotwiczyła się na polskim rynku jako niezawodna marka beauty z najwyższej półki. Warto podkreślić, że polski brand nieustannie się rozwija zdobywając kolejne rynki, czego dowodem jest przyjęcie go do prestiżowego grona Comité Colbert – francuskiego stowarzyszenia najbardziej luksusowych marek wśród których znajdują się m.in. Dior, Louis Vuitton, Chanel czy Cartier.

Unikalnie, nowocześnie, interaktywnie. Poczuj puls marki Dr Irena Eris!

Informacja o otwarciu Concept Store Dr Irena Eris jest długo wyczekiwaną wiadomością dla wszystkich świadomych kobiet, które interesują się branżą beauty, a szczególnie wysokiej jakości kosmetykami.

Czego możesz się spodziewać odwiedzając to miejsce? Przede wszystkim niecodziennych wrażeń, które daje wyjątkowe, luksusowe i interaktywne wnętrze. Możesz liczyć na profesjonalne doradztwo w zakresie doboru kosmetyków z całej gamy Dr Irena Eris. W butiku zapoznasz się z ofertą zabiegów i zapiszesz się do jednego z Kosmetycznych Instytutów, w którym je wykonasz. Concept Store Dr Irena Eris to także miejsce inspiracji. Masz ochotę nauczyć się nowych makijażowych tricków? Już wkrótce będziesz mogła skorzystać z propozycji Make up Atelier, w którym dostępne będą usługi makijażowe np. flash make up czy też makijaż wieczorowy. Interesuje Cię, co nowego dzieje się w kulisach marki? Kontroluj eventy, które będą mieć miejsce w Concept Store, uczestnicz w premierach produktowych i współtwórz ekskluzywne środowisko marki Dr Irena Eris podczas spotkań Holistic Club.

Marka Dr Irena Eris tętni życiem - w sposób kreatywny, nowoczesny i bardzo atrakcyjny zaprasza do bycia jego częścią.

Zobacz także