Sense of Beauty

 
Świat Dr Irena Eris

Golf to nasza pasja

Dr Irena Eris od lat wspiera rozwój golfa w Polsce. Organizuje święto kobiecego golfa, czyli turniej Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup a także patronuje prestiżowym wydarzeniom golfowym.
Golf Business League to organizowany od 2007 r. cykl turniejów golfowych dla kadry zarządzającej polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Turnieje Biznes Ligi jako jedyne w Polsce odbywają się w środku tygodnia (wtorek – środa), aby nie kolidować z weekendowymi planami zawodników. W tym roku cykl, który świętuje swoje 15-lecie, składa się z 5 turniejów krajowych oraz finału zagranicznego. Wszystkim turniejom Biznes Ligi towarzyszą wieczorne bankiety, które podkreślają biznesowy charakter serii. Jednym z partnerów cyklu została po raz kolejny marka Dr Irena Eris, która jest fundatorem nagród dla laureatów turniejów. Polish Masters to jedna z najpopularniejszych w Polsce serii turniejów golfowych dla amatorów.
Rozgrywki odbywają się od maja do września na najlepszych polach golfowych w kraju. Formuła cyklu pozostaje niezmienna od lat – w skład serii wchodzą jednodniowe turnieje eliminacyjne, 3-dniowy finał na dwóch warszawskich polach równocześnie: First Warsaw Golf i Sobienie Królewskie G&CC, w końcu tygodniowy wyjazd na golfa za granicę połączony z rywalizacją turniejową. Rangę turniejów Polish Masters podnosi aktywny udział gwiazd. W tym roku jednym z partnerów cyklu została marka Dr Irena Eris, która jest fundatorem nagród dla laureatów turniejów Polish Masters, a także patronuje dołkom konkursowym. Dr Irena Eris kolejny sezon patronuje również rozgrywkom zawodowej ligi golfowej PGA.

Zobacz także